Servis

HUBER Technology servis

  • Globálně a přesto blízko – záruka řešení pro Vaše problémy
  • Zaručený výkon zařízení – rozumná investice prostřednictvím HUBER servisu

Jsme si vědomi, že zákazníkova loajalita není postavena pouze na špičkové kvalitě produktu, který získá, ale i na snaze výrobce poskytovat doživotní servis ke svým výrobkům.

Naše společnost je hrdým vlastníkem celosvětové sítě špičkových servisních služeb prověřené dlouhými léty úspěšné spolupráce s našimi klienty na vrcholné odborné úrovni. Tento fakt nám spolu s dalšími aspekty pomáhá udržovat kvalitu našich produktů na úplné světové špičče k trvalé spokojenosti našich zákazníků.

Nespokojujeme se pouze se samotnou dodávkou našich zařízení, ale současně cítíme odpovědnost za jejich provoz, bezvadnou funkci a vysokou výkonnost. Aktivně reagujeme na potřeby našich zákazníků a hledáme ten správný druh servisní péče, který náleží našim vynikajícím strojům. Náš servis je optimálně nastaven k udržení dlouhodobé bezporuchové funkce během celé doby životnosti zařízení.

Před samotným prodejem Vám náš tým skvěle vyškolených specialistů a obchodních zástupců poskytne co nejširší množství informací vedoucích ke zvolení toho správného typu zařízení optimálního pro Vaše potřeby. Dodávka a instalace bývá zpravidla plně v režii našich pracovníků, pokud si zákazník nepřeje jinak.

 

Servis Česká republika:

+420 603 422 218 - Martin Kampas
servishubercscz

 

Servis Slovensko:

+421 904 366 561 – Jan Palúch